מי אנחנו?

קולומבוס – ספורט
קידום ושיווק מחנות קיץ לכדורגל במועדונים הגדולים של אירופה    

 

קולומבוס ספורט הוקמה במטרה לקדם את שיווק הכדורגל במחנות הקיץ של מועדוני הכדורגל המובילים באירופה עבור השוק הישראלי.

 

קולומבוס ספורט הנו מיזם של קולומבוס נסיעות ותיירות, אשר שותפים עם אופקים נסיעות ותיירות, אחת מחברות התיירות והנסיעות המובילות בישראל,  עם 16 סניפים ברחבי הארץ ומחזור שנתי של 90 מיליון דולר.
את הפרויקט מלווה מר זאב זלצר, מאמן נבחרות הנוער של ישראל במשך שנים רבות, ובעל שם בעולם הכדורגל הישראלי, אשר מעורב בעיקר בתחום הנוער בכדורגל.
במסגרת המיזם קולומבוס ספורט תציע הקיץ מחנות כדורגל במועדונים הגדולים של אירופה כחבילה, כולל טיסות, הסעות, בתי מלון (כאשר הוזמן ע"י ההורים המלווים) וכן מלווים מבוגרים דוברי עברית על צוותים מעל 20 אנשים.   

 

שוק היעד שלנו הוא בני נוער בגילאים 8 עד 17 שנים מהמגזר הפרטי, ושחקני קבוצות כדורגל בישראל, המחולקות על פני תשע ליגות הנוער על פי גילאי הכדורגלנים והמחוזות השונים. סך מספר בני הנוער עד גיל 18 הוא מעל 25,000.

 

לנו בקולומבוס ספורט יש קשרים מצוינים עם כל מחלקות הנוער של הקבוצות המובילות בישראל.  

 

לנו בקולומבוס ספורט יש גם גישה לבית הספר לכדורגל לנוער בכל רחבי הארץ. בנוסף, ישנם למעלה מ – 12,000 צעירים בארגוני כדורגל שאינם מקצועיים, כגון בתי ספר, תוכניות לימודים נוספות, פעילות ומחנות.  

 

קולומבוס ספורט שואפת לשווק פרויקט חשוב וייחודי זה באמצעות כל מחלקות הכדורגל ובתי הספר, יחד עם טלמרקטינג ישיר ושיווק ייחודי באתרface book .

 

קולומבוס ספורט משתפת פעולה עם האתר המוביל בתחום הכדורגל בארץ one, ופתחה בקמפיין ענק לקידום המיזם.  

 

אנו בקולומבוס ספורט - המפיצים היחידים והבלעדיים של מחנות הקיץ לחו"ל.

 

אנו בקולומבוס ספורט נשקיע סכום ניכר של כסף עבור קידום ושיווק של מחנות אלו.  

 

אנו בקולומבוס ספורט יודעים כי ההנאה שלכם היא העבודה שלנו .

 

בואו ללמוד היכן הקסם מתחיל – קולומבוס ספורט