מידע להורים


רווחת הילד
במיב"כ מייחסים לרווחתו של כל ילד וילד בקורסים שלנו חשיבות מן המעלה הראשונה. עזרתכם נחוצה לשמירה של בטחון ובטיחות ילדכם בזמן שהותו אצלנו: אנא שלחו אלינו את כל המידע הרפואי, פרטי קשר/חרום ופרטי הנסיעה של ילדכם לפחות חודש לפני הגעתו.
כדי לענות על כל צרכיו של ילדיכם, יהיה לרשותו צוות רווחה מסור 24 שעות ביממה.

 

רישום כניסה
כל ילד מתחת לגיל 16 חייב בליווי מבוגר מזוהה ברישום ביום הראשון.
הקבוצות שמארגנת חברת קולומבוס-אופקים מגיעות עם מלווה מבוגר ישראלי השוהה עם הקבוצה במשך כל תקופה מחנה האימונים.

 

עזיבה
בכדי לשמור על בטחום ובטיחותם של המשתתפים, מיב"כ ישחרר ילדים מתחת לגיל 16 אך ורק למבוגר מזוהה למעט משתתפים שחוזרים לשדה התעופה בהסעה המוסדרת. בשום פנים ואופן לא תיתן לילד ללא ליווי  אפשרות לעזוב. אנא הגיעו בזמן לאסוף את ילדכם. תקנות אלאה הן על מנת לשמור על בטחום של הילדים. אם האיסוף לא יתבצע בהתאם לדרישות אלו, נאלץ ליצור קשר עם רשויות הרווחה.

 

משתתפים מחו"ל
שחקנים בין הגילאים 8-18 הזקוקים לאשרת כניסה לבריטניה צריכים להעביר את  אימייל אישור השתתפותם בקורס לשגרירות בריטניה במדינתם. באחריותכם להגיש בקשה לקטגוריית ילד מבקר                                         
CHILD VISITOR CATEGORY VISA
אנא וודאו שברשותכם מספיק זמן להגשת בקשה זו.

 

לינה/מגורים
הלינה במחנה באולמות שינה בגדלים שונים, עם שירותים ומקלחות משותפים. אין צורך להביא מצעים. החלוקה לחדרים תתבצע עם ההגעה לקורס. אם ברצונכם ללון בחדר עם חבר או קרוב משפחה, אנא הודיעו לנו בזמן ההגעה. אנא קחו בחשבון שלא תמיד ביכולתנו לכבד בקשות מן הסוג הזה ולא ניתן להגישן מראש.

 

ארוחות
בכל יום מוגשות 3 ארוחות כשבכל ארוחה ניתנת אפשרות בחירה מתפריט. אנא מלאו את החלק הרלוונטי בטופס במידה וישנן בקשות/מגבלות תזונתיות כלשהן.

 

דמי כיס
לגבי הוצאות נוספות, למשתתפים יהיה צורך אך רק בסכום קטן של כסף כיס לקניות בחנות המגה בטרפורד הישנה. אנו ממליצים לעשות שימוש בבנק של בית הספר ולהפקיד בו כסף ודברים ייקרי  ערך אחרים. הבנק פתוח במהלך השבוע למשיכות כספים.

 

מה להביא
עם הגעתכם למחנה תקבלו את ערכת האימונים של מנצ'סטר יונייטד. בנוסף, תזדקקו לערכת אימונים משלכם שתספיק לשבוע. הערכה צריכה לכלול: חולצות קצרות, מכנסיים קצרים, טריינינגים ובגדי אימון.  על השחקנים ללבוש מגני שוקיים בזמן אימון. האימונים יתקיימו על משטחי דשא ולכן אפשר להשתמש בנעלי כדורגל .  


כמו כן, אנא הביאו עמכם ציוד מתאים לפעילויות אפשריות נוספות כגון שחייה וטניס. לשעות הערב יש להביא בגדים נוחים, מגבות וכלי רחצה. השימוש במכונת כביסה מוגבל ולכן יש להצטייד בבגדים להחלפה שיספיקו לשבוע כולו. אנא וודאו ששמכם מסומן על גבי כל הציוד שלכם כולל הנעליים, בגדי האימון ומגני השוקיים. לילדים רבים חולצות ונעליים דומות כך שהסימון יעזור לנו מאוד במקרה של אבדן ציוד.

 

טלפונים ניידים
כל הטלפונים הניידים חייבים להימסר אלינו במעמד הרישום. מכיוון שרבים מן המבקרים שלנו ישנים במעונות, הטלפונים עלולים להוות הפרעה לשותפים לחדר. זוהי גם דרך למנוע גניבה או נזק למכשירים שלכם. לילדים תינתן אפשרות להשתמש בניידים שלהם בכל יום בין השעות 17:30-18:30 , לאחר מכן יאספו שוב הניידים לשמירה.  במעמד הרישום, יקבלו ההורים מספר חרום ליצירת קשר.

 

פעילויות נוספות
בשטח המחנה תוכלו למצוא מבחר נהדר של מתקני ספורט לשימושכם. במהלך השבוע תינתן אפשרות לעסוק במגוון פעילויות. הפעילויות הנוספות אינן כרוכות בתשלום.

 

ביטוח
אנו ממליצים לכל משתתף לרכוש ביטוח נסיעות לכיסוי חפצים אישיים וגם לכיסוי במקרים של ביטול הנסיעה מסיבות של מחלה או פציעה,  או קיצור השהות במחנה מסיבות של מחלה או פציעה וזאת מכיוון החזרים לא ייתנו בשום נסיבות אחרות.

 

ביקורי הורים/מבקרים אחרים
לבטיחותם ורווחתם של כל הילדים במחנה חשיבות עליונה עבורנו. לכן אנו מגבילים כניסת מבקרים לימי רביעי, בין השעות 10:00-11:30 בבוקר. באופן זה אנו מאפשרים לידים להתרגל למגורים במחנה  וגם שומרים על ביטחונם.

 

 צילום תמונות
במיב"כ אנו מסורים לרווחה ולביטחון של השחקנים הצעירים שלנו, לכן  הצילום אסור במהלך הקורס.  תמונות מהקורס יהיה ניתן לראות באתר: www.manutdsoccerschools.com.

 


הערה חשובה
כל הקורסים, הפעילויות, המקומות והסדרי הנסיעות נתונים לשינוי ומושפעים מתנאי מזג אוויר, דרישות התכנית ומידת ההיענות. אנו שומרים את הזכות לערוך שינויים במידע שהבאנו כאן לפניכם מכל סיבה שהיא. שימו לב שתנאי ההזמנה עדיין תקפים ומחייבים. במידה ויש סתירה בין תנאי ההזמנה לתוכן המסמך הזה, תנאי ההזמנה יהיו עליונים.