המסלולים המוצעים

פיתחנו מסלולים שיתאימו לצרכים ההתפתחותיים של קבוצות הגיל הבאות:

צעירים: גילאים 8-11
בוגרים:גילאים  12-16
נוער: גילאים 17-18
בנות: גילאים 8-18
שוערים: גילאים 8-16
* על השחקנים להיות בגיל המתאים במשך הקורס כולו

מסלול אימון נוער (גילאים 17-18)
תכנית אינטנסיבית למתקדמים הנותנת לשחקנים המבוגרים יותר תובנה בנושא ההזדמנויות הטמונות בעתיד בתחום הכדורגל. למשתתפים תינתן האפשרות לחוות איך מנצ'סטר יונייטד מכינים את הנוער שלהם לשלב הבא. הצוות שלנו נמצא כדי לעזור לשחקנים לעצב את חזונם האישי והתפתחותם ולזהות הזדמנויות בענף הכדורגל בתחומים כגון אימון, מדעים ותזונה.


מסלול אימון בוגרים (גילאים 12-16)
קורס אינטנסיבי נוסף שייעודו להעלות את רמת המשחק של המשתתפים ע"י שימוש בטכניקה וגם  ע"י דגש על  פיתוח של הבנת מבנה הקבוצה, אחריות ההגנה ועקרונות המתקפה המבוססים על הפילוסופיה של מנצ'סטר יונייטד. כמו כן, מסלול זה מעודד את השחקנים לפתח גישה בוגרת להכנתם הגופנית והנפשית לאימונים ותחרויות.


מסלול אימון צעירים (גילאים 8-11)
מסלול זה מתמקד בלימוד של טכניקות בסיסיות של המשחק ומראה לשחקנים כיצד לשלוט בכישורים אלה היטב. המסלול מתוכנן ספציפית עבור הגילאים הצעירים באווירה כיפית וחברותית –הילדים, המטורפים על כדורגל, יכולים לחיות ולנשום את המשחק לשבוע שלם. השחקנים ילמדו כיצד להתאמן כמו הגיבורים שלהם ולהרגיש שהם חיים את החלום כשחקני יונייטד צעירים.


מסלול אימון בנות (גילאים 8-18)
שבוע אימון "בנות בלבד" שלנו מיועד לבנות 8-18.  כאן בנות מרחבי העולם יכולות לפתח את כישורי הכדורגל  שלהן  ולהביאם לרמה גבוהה יותר. קורס זה ממשיך לגדול וסביבו התרגשות גדולה. כל שנה ניכרת המסירות של הבנות ללמידה והשאיפה להגיע לתוצאות הטובות ביותר.


מסלולי שוערים
מאחורי כל קבוצת יונייטד גדולה, תמיד היה שוער מעולה, החל מאלכס סטפני ששיחק במנצחת גביע אירופה 1968, גרי ביילי מנצח FA כפול בשנות ה-80, פיטר שמייקל בשנות ה -90 ונמשך עד אדווין ון דר סר כיום. ביונייטד תמיד דגש על מציאת האדם הנכון לתפקיד מספר אחד. המסלול מתמקד בהיבטים הטכניים, טקטיים, גופניים, נפשיים וחברתיים של המשחק, תוך כדי פיתוח של השחקנים כפרטים ובמצבים של אחד על אחד. כמו כן, התכנית מקנה למשתתף הבנה של העבודה הקבוצתית  גם במצבי  הגנה וגם במצבי מתקפה ומתמקדת בתחושת המיקום, תקשורת, התמודדות, עבודת רגליים, הפצה, יכולת ארגונית, בעיטות, מהירות וגמישות.